Wyślij wiadomość
Tel:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

jedyny legalny właściciel marki CALIN i jedyny producent liczników mediów serii Calin.

Calinmeter zastrzega sobie prawo do dochodzenia wszelkich środków prawnych od każdego lub podmiotu, który twierdzi, że jest grupą lub powiązaniem Calin lub dystrybuuje produkty Calin meter bez odpowiednich zezwoleń.

Dom

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Jak wspomniano w profilu firmy, Calin dostarcza miernik w komponentach, gotowych produktach oraz projektowaniu elektronicznym innym firmom produkującym liczniki. A Calin ma kompletny zakład produkcyjny zbudowany zgodnie z nowoczesnymi normami ISO, zlokalizowanym w dzielnicy Longhua w Shenzhen, jako Shenzhen Calinmeter Co., Ltd. Jest to linia produkcyjna i kalibracyjna z 6 linii SMT, 6 linii kalibracyjnych, 2 linii montażowych, 2 pomieszczeń do starzenia , 1 laboratorium i 1 magazyn. Roczne moce produkcyjne to 1 500 000 szt. Jednofazowych i 700 000 szt. Trójfazowych liczników energii.

  SMT LINE ----------

  Linia produkcyjna --------

  Kalibracja i testowanie ------------

 • OEM / ODM

  Projektowanie, opracowywanie i produkcja nowego licznika to wymagający i konkurencyjny biznes.Calin zajmuje się dostarczaniem klientom profesjonalnych usług i rozwiązań produkcyjnych, w tym SMT, PCBA, ASSY i testowania.

  Shenzhen Calinmeter Co,.LTD linia produkcyjna fabryki 0

   

  Konwencjonalny OEM/ODM po prostu projektuje i produkuje, reagując pasywnie na specyfikację zdefiniowaną przez klienta i istniejące wymagania.Serwis Calin definiuje dla Ciebie specyfikacje i proaktywnie dostarcza Ci pomysłów, a także współpracujemy z Tobą, aby spełnić przyszłe wymagania.Nasza kompletna usługa obejmuje 7 etapów.Zaczynając od etapu S0 z badaniami rynku i inteligencją, które pomogą Ci sformułować koncepcję produktu, następnie ożywiamy projekt, rozpoczynając projekt.Wkrótce potem nastąpią badania i rozwój, projektowanie, weryfikacja jakości, testowanie i ostatecznie pilotażowa produkcja produktu.Wreszcie, gdy pilotaż okaże się sukcesem, rozpoczniemy masową produkcję i wysyłkę do klientów.To, co różni się od tradycyjnych usług OEM, polega na tym, że usługa Zhongcheng nie kończy się tutaj: raczej nadal pomagamy klientowi w zarządzaniu cyklem życia produktu i ulepszaniu istniejącego produktu, aby utrzymać naszych klientów w czołówce innowacji.

   

   

   

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Rozelle Max

Tel: +86-755-29425084

Faks: 86-755-23707749

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Drugie piętro, Bd A4 z A1-A7, Hengkeng Guantian Tech Park, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an District Shenzhen, Chiny
Tel:86-755-23707749
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Przedpłacone liczniki energii elektrycznej dostawca. © 2016 - 2024 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.