Wyślij wiadomość
Tel:
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

jedyny legalny właściciel marki CALIN i jedyny producent liczników mediów serii Calin.

Calinmeter zastrzega sobie prawo do dochodzenia wszelkich środków prawnych od każdego lub podmiotu, który twierdzi, że jest grupą lub powiązaniem Calin lub dystrybuuje produkty Calin meter bez odpowiednich zezwoleń.

Dom

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Kilka słów o nas
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
Chiny Shenzhen Calinmeter Co,.LTD profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Calin, wywodzący się z China League of Innovation, sięga roku 2006, kiedy nasz zespół opracował nową generację elektronicznego przedpłaconego licznika godzin na karcie procesora do China State Grid. Obecnie istnieje ponad 1 000 000 szt. Tego typu inteligentnych liczników energii elektrycznej z przedpłatą, które działają jako kluczowe urządzenia zabezpieczające dochód dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i dostawców usług w Chinach i poza nimi.


Każdy członek zespołu badawczo-rozwojowego Calin kiedykolwiek służył w czołowych chińskich firmach pomiarowych i przyczynił się do szybkiego rozwoju inteligentnych systemów pomiarowych w Chinach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i doświadczeniu w tej dziedzinie Calin oferuje szeroką gamę produktów pomiarowych, obejmującą konwencjonalne liczniki elektryczne, wodomierze, liczniki przedpłacone, mierniki komunikacji bezprzewodowej, systemy sprzedaży i zarządzania, inteligentne rozwiązania pomiarowe AMR / AMI, doradztwo, szkolenia i wsparcie.


Calin jest prekursorem przedpłaconej branży pomiarowej w Chinach. Nasze produkty i rozwiązania zostały opracowane w oparciu o koncepcję ochrony przychodów i lepszego zarządzania, a tym samym cieszą się bardzo dobrą opinią w branży. Już teraz Chiny dostarczają komponenty, kompletne produkty w wersji OEM oraz elektroniczne liczniki dla wielu innych producentów liczników. Dzięki tym producentom OEM i partnerom handlowym firma Calin prowadzi działalność w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie.

Aby dzielić się z naszymi klientami korzyściami płynącymi z naszej stałej innowacyjności i angażować się w prośbę naszych klientów, niezmienna zasada Calina. Ucieczka od odpowiedzialności jest zawsze akceptowana. Calin będzie nadal obsługiwać naszych klientów dzięki naszym najlepszym innowacjom i zaangażowaniu w tworzenie najlepszych wzajemnych korzyści.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : Calin

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

Shenzhen Keling Meter Co., Ltd. została założona 6 listopada 2015 r., A jej zarejestrowany adres znajduje się na 6. piętrze budynku a, Qiaode Science and Technology Park, No. 7, Guangming High Tech Park, Tianliao Community, Yutang Street, Dystrykt Guangming, Shenzhen.

 

Projekty biznesowe to: produkcja elektronicznego licznika energii, inteligentnego wodomierza, gazomierza, ciepłomierza, gazomierza, przyrządu, kolektora, koncentratora, czterometrowego zintegrowanego systemu i wyposażenia, modułu komunikacyjnego, interfejsu komunikacyjnego, skrzynki licznikowej i kompletnego zestawu przyrządów;produkty z tworzyw sztucznych i przetwarzanie wtórne dla różnych instrumentów;produkcja pleśni.

Usługowe

Usługa szkoleniowa - pomóż zrobić to samemu

Podstawowym kursem prowadzącym do sukcesu każdego projektu jest transfer umiejętności i wiedzy. W tym celu Calin specjalizuje się w kursach szkoleniowych we wszystkich aspektach działania projektu.

Kluczową korzyścią płynącą z naszego szkolenia jest to, że zdefiniowaliśmy kilka funkcji ról według aktualnej pracy, które byłyby wykonywane przez personel, który będzie obsługiwał tę operację. Umożliwia to wybór najbardziej odpowiedniego kursu w zależności od funkcji, poziomu i doświadczenia.

Wsparcie - każdy krok na Twojej drodze

Calin zapewnia całodobowe infolinie całodobowe i całodobowe wsparcie techniczne zdalnego wsparcia TeamViewer. Onsite jest dostępny na życzenie. Firma Calin opracowała szereg umów serwisowych, które umożliwiają wybór najlepszego pakietu dla swoich potrzeb.

Profesjonalna usługa zlecona-- Odstresuj się

Calin świadczy outsourcowane usługi zarządzania kontraktami dla małych podmiotów, takich jak właściciele kompleksów, handlowe parki handlowe, budynki biurowe, które nie chcą rąk do działania systemu. Dzięki zdalnemu dostępowi, Calin oferuje zarządzanie danymi, zaopatrywanie w bony reklamowe z przedpłatą, dostarczanie raportów statystycznych itp.

Firma Zespół

W ciągu ostatnich pięciu lat sprzedaliśmy i uruchomiliśmy ponad 200 000 liczników inteligentnych, posiadamy certyfikat ISO, STS. Nie tylko produkujemy, ale także projektujemy dla innych firm licznikowych w Chinach i poza nimi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość wprowadzenia naszej najnowszej technologii i produktu, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Wierzymy, że nasza wiedza w zakresie inteligentnych pomiarów będzie dla Ciebie wartościowa w Twoich dziedzinach.

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Drugie piętro, Bd A4 z A1-A7, Hengkeng Guantian Tech Park, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an District Shenzhen, Chiny
Tel:86-755-23707749
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Przedpłacone liczniki energii elektrycznej dostawca. © 2016 - 2024 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.