Tel:
Chiny Przedpłacone liczniki energii elektrycznej producent
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Shenzhen Calinmeter Co., .LTD

Dom

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość STS Prepaid Meters na sprzedaż
dobra jakość STS Prepaid Meters na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Jak wspomniano w profilu firmy, Calin dostarcza miernik w komponentach, gotowych produktach oraz projektowaniu elektronicznym innym firmom produkującym liczniki. A Calin ma kompletny zakład produkcyjny zbudowany zgodnie z nowoczesnymi normami ISO, zlokalizowanym w dzielnicy Longhua w Shenzhen, jako Shenzhen Calinmeter Co., Ltd. Jest to linia produkcyjna i kalibracyjna z 6 linii SMT, 6 linii kalibracyjnych, 2 linii montażowych, 2 pomieszczeń do starzenia , 1 laboratorium i 1 magazyn. Roczne moce produkcyjne to 1 500 000 szt. Jednofazowych i 700 000 szt. Trójfazowych liczników energii.

  SMT LINE ----------

  Linia produkcyjna --------

  Kalibracja i testowanie ------------

 • OEM / ODM
  Projektowanie, opracowywanie i produkcja nowego licznika to wymagający i konkurencyjny biznes. Firma Calin specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług i rozwiązań dla klientów, w tym w zakresie SMT, PCBA, ASSY i testowania.

  Konwencjonalny OEM / ODM po prostu projektuje i produkuje, reagując pasywnie na specyfikację zdefiniowaną przez klienta i istniejące wymagania. Usługa Calin określa specyfikacje dla Ciebie i aktywnie dostarcza pomysłów, a także współpracujemy z Tobą, aby spełnić przyszłe wymagania. Nasza pełna usługa obejmuje 7 etapów. Począwszy od etapu S0 z badaniami rynkowymi i informacjami wywiadowczymi, aby pomóc Ci sformułować koncepcję produktu, następnie przyniesiemy projekt do życia wraz z rozpoczęciem projektu. Badania i rozwój, projektowanie, weryfikacja jakości, testowanie i ostatecznie pilotażowe uruchomienie produktu wkrótce nastąpią. Wreszcie, kiedy pilotowanie okazało się sukcesem, rozpoczęlibyśmy produkcję seryjną i wysyłkę do klientów. Tam, gdzie różni się ona od tradycyjnych usług OEM, jest to, że usługa Zhongcheng nie kończy się tutaj: raczej nadal pomagamy klientowi w zarządzaniu cyklem życia produktu i ulepszamy istniejący produkt, aby utrzymać naszych klientów w czołówce innowacji.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Rozelle Max

Tel: 86-755-23707749

Faks: 86-755-23707749

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Drugie piętro, Bd A4 z A1-A7, Hengkeng Guantian Tech Park, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an District Shenzhen, Chiny
Tel:86-755-23707749
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Przedpłacone liczniki energii elektrycznej dostawca. © 2016 - 2020 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.