Tel:
Chiny Przedpłacone liczniki energii elektrycznej producent
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Shenzhen Calinmeter Co., .LTD

Dom

Shenzhen Calinmeter Co,.LTD Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Jak wspomniano w profilu firmy, Calin dostarcza miernik w komponentach, gotowych produktach oraz projektowaniu elektronicznym innym firmom produkującym liczniki. A Calin ma kompletny zakład produkcyjny zbudowany zgodnie z nowoczesnymi normami ISO, zlokalizowanym w dzielnicy Longhua w Shenzhen, jako Shenzhen Calinmeter Co., Ltd. Jest to linia produkcyjna i kalibracyjna z 6 linii SMT, 6 linii kalibracyjnych, 2 linii montażowych, 2 pomieszczeń do starzenia , 1 laboratorium i 1 magazyn. Roczne moce produkcyjne to 1 500 000 szt. Jednofazowych i 700 000 szt. Trójfazowych liczników energii.

  SMT LINE ----------

  Linia produkcyjna --------

  Kalibracja i testowanie ------------

 • OEM / ODM
  Projektowanie, opracowywanie i produkcja nowego licznika to wymagający i konkurencyjny biznes. Firma Calin specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług i rozwiązań dla klientów, w tym w zakresie SMT, PCBA, ASSY i testowania.

  Konwencjonalny OEM / ODM po prostu projektuje i produkuje, reagując pasywnie na specyfikację zdefiniowaną przez klienta i istniejące wymagania. Usługa Calin określa specyfikacje dla Ciebie i aktywnie dostarcza pomysłów, a także współpracujemy z Tobą, aby spełnić przyszłe wymagania. Nasza pełna usługa obejmuje 7 etapów. Począwszy od etapu S0 z badaniami rynkowymi i informacjami wywiadowczymi, aby pomóc Ci sformułować koncepcję produktu, następnie przyniesiemy projekt do życia wraz z rozpoczęciem projektu. Badania i rozwój, projektowanie, weryfikacja jakości, testowanie i ostatecznie pilotażowe uruchomienie produktu wkrótce nastąpią. Wreszcie, kiedy pilotowanie okazało się sukcesem, rozpoczęlibyśmy produkcję seryjną i wysyłkę do klientów. Tam, gdzie różni się ona od tradycyjnych usług OEM, jest to, że usługa Zhongcheng nie kończy się tutaj: raczej nadal pomagamy klientowi w zarządzaniu cyklem życia produktu i ulepszamy istniejący produkt, aby utrzymać naszych klientów w czołówce innowacji.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Rozelle Max

Tel: +8613500055208

Faks: 86-755-23707749

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Shenzhen Calinmeter Co,.LTD
Drugie piętro, Bd A4 z A1-A7, Hengkeng Guantian Tech Park, Beihuan Rd, Shiyan, Bao'an District Shenzhen, Chiny
Tel:86-755-23707749
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Przedpłacone liczniki energii elektrycznej dostawca. © 2016 - 2020 prepayment-meter.com. All Rights Reserved.